نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 12 24 36

متفاوت بودن در دنیایی که دیده شدن سخت است

۸۰,۰۰۰ تومان
کتاب متفاوت بودن در دنیایی که دیده شدن سخت است باید از بقیه متفاوت باشی تا بتونی بهترین نتیجه رو بگیری این کتابی بی شک یکی از بهترین کتاب های منتشر شده در زمینه بازاریابی است که در 10 سال اخیر منتشر شده است.

جعبه ابزار برنامه ریزی

۱۶۱,۰۰۰ تومان
وجود دفترها همیشه برای ما باعث فراموش نکردن موضوعات و کارها بوده است. برای اینکه ما بتوانیم برنامه‌ریزی‌ برای برنامه‌ها و کارهایمان داشته باشیم باید از یک دفتر تحت عنوان دفتر برنامه‌ریزی استفاده کنیم. جعبه ابزار برنامه ریزی می‌تواند کمک بزرگی در این موضوع به ما کند.

تاثیرگذار و کلیدی شو

۷۰,۰۰۰ تومان
به یک فرد کلیدی و تأثیرگذار در مدتی کوتاه تبدیل شوید؛ به گونه‌ای که کسی نتواند نادیده‌تان بگیرد. در روزگار امروز، عده‌ای از افراد رشد پایینی را در عرصه‌های مهم زندگیشان تجربه می‌کنند که در نهایت ممکن است به صفر برسد یا درهمان نقطه باقی بماند.

هنر شروع کردن برای هر شخص و هر کسب و کار

۱۰۰,۰۰۰ تومان
خیلــی از کارآفرینهــای باتجربــه، یــکروز میگوینــد، »ایکاش تجربــهی االنــم را آن موقـع داشـتم«. میخواهـم بـا مطالعـهی ایـن کتـاب بـه چنیـن سرنوشـتی دچـار نشـوید. مـن سـابقهی راهانـدازی سـه شـرکت، سـرمایهگذاری روی ده شـرکت و مشـاوره بـه سـازمانهای دو نفـره و سـازمانهای بزرگـی مثـل گـوگل را دارم.
فروخته شده:0
باقی مانده:10

کتاب کواکتیو کوچینگ

۱۰۰,۰۰۰ تومان
امروز با توجه به تحولات شگرفی که کوچینگ در گروه های مختلف اجتماعی درجهان به وجود آورده است،به صورت قاطع‌تری

راهنمای اصلی کسب و کار

۵۰,۰۰۰ تومان
راهنمای اصلی کسب و کار؛ کتابی است که به ما نشان می دهد چگونه می توانیم به شکل توامان در خانواده و کسب و کار به سودآوری بالایی برسیم و در هر دو بخش موفق باشیم.
فروخته شده:19
باقی مانده:1

کتاب صوتی اثر مرکب – دارن هاردی

۲۰,۰۰۰ تومان
هنگامی که کسی درباره موفقیت فکر می‌کند، فراوانی پول معمولاً اولین چیزی است که به ذهن او می‌آید. فرهنگ لغت