نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 12 24 36

کتاب هیچکس مدیر متولد نمیشود.مدیران بزرگ ساخته میشوند

۴۹,۰۰۰ تومان
کتاب مدیران بزرگ ساخته می شوند نوشته‌ی جولی ژو با ترجمه‌ی عباس علیخانی توسط نشر هورمزد منتشر شده است. این کتاب در لیست پرفروش‌ترین کتاب وال استریت ژورنال و رتبه یک بهترین کتاب‌های کسب و کار سال آمازون قرار گرفته است.

کتاب قانون 5ثانیه

۴۵,۰۰۰ تومان
مل رابینز ابزار مفیدی را در کتاب «قانون 5 ثانیه» معرفی می­ کند که در همه­ زمینه­ های زندگی کاربرد دارد. قانون پنج ثانیه می ­تواند در هر لحظه از زندگی روزمره و در مواجهه با دشواری، عدم قطعیت و ترس موثر واقع شود. این قانون ممکن است در بهبود وضعیت سلامت، افزایش بهره­ وری و مقابله با تاخیر­ در کارها کمک کند. مل رابینز به شجاع شدن و بیرون رفتن از منطقه­ راحتی کمک می­ کند و از همه مهم­تر، توضیح می­ دهد که کنترل و تغییر ایجاد کردن آسان است!

منابع انسانی در استارتاپ ها

۶۵,۰۰۰ تومان
کتاب پیش رو به مسئله ی سرمایه ی انسانی به عنوان بنیادی ترین و مهم ترین پایه ماندگاری استارتاپ ها پرداخته است. مدیریت منابع انسانی یکی از فرآیندهای پیچیده استارتاپ هاست که چنانچه به خوبی صورت نگیرد موجب از هم پاشیدگی و شکست آن ها می شود و اگر دانش، آگاهی و مهارت کافی برای آن کسب شود ارتقا و پیشرفت را به دنبال می آورد. ویلی براون که از تجربه ی خوبی در دنیای استارت آپ برخوردار است، در کتاب حاضر نکات ساده و کوچک اما مهمی را در تعامل و برخورد با سرمایه ی انسانی بیان کرده و راهکارهایی برای چگونگی برخورد با کارکنان، استخدام و آشنایی با افراد جدید و سیاست های مورد نیاز در مدیریت منابع انسانی در اختیار گذاشته است.

کتاب هرگز به جایی نمیرسد!

۷۲,۰۰۰ تومان
بعد از خواندن کتاب «کفش‌باز» ـ خاطرات بنیان‌گذار شرکت نایکی، فیل نایت ـ حالا نوبت آن رسیده که داستان خواندنی و ناگفته‎ی شرکت نت‌فلیکس را بشنویم؛ این‌که چطور نت‎فلیکس از یک ایده به یک شرکت بزرگ تبدیل شد. داستانی به قلم هم‌بنیان‌گذار و اولین مدیرعامل شرکت، مارک رندولف.

شیوه گرگ

۵۹,۰۰۰ تومان
اکنون کتاب “شيوه گرگ” در اختيار شماست تا به کمک آن به قدرت قانع کردن و فن ترغيب مسلط شويد، و به ثروت فراواني دست يابيد. هر تکنيک، استراتژي، و هر نکته‌اي که در اين کتاب آمده است، به صورت عملي آزمايش شده، و کارکرد و مؤثر بودن آن اثبات شده است.
فروخته شده:4
باقی مانده:1

با اطمینان میدانم که…(توصیه های اپرا وینفری برای موفقیت و خوشبختی در زندگی)

۴۷,۰۰۰ تومان
«با اطمینان می‌دانم که…» یکی از کتاب‌های پرفروش سالیان اخیر جهان، از زبان یکی از مؤثرترین و بانفوذترین زنان دهه‌ی آغازین قرن بیست‌ویکم است. اپرا وینفری در زمانه‎ی شک‌ها و تردیدها، از «معجزه» و «شفافیت» و «لذت» و «شکرگزاری» و «قدرت» می‌گوید.
فروخته شده:0
باقی مانده:5

باشگاه پنج صبحی ها

۸۵,۰۰۰ تومان
ساعات ابتداییِ روز از باارزش‌ترین زمان‌های یک روز است که یک فرد می‌تواند با بهره‌برداری از آن به سمت موفقیت پیش رود. کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» در ارتباط با همین موضوع تدوین شده است و مناسب افرادی است که می‌خواهند نظیر افراد موفق و پولداران برنامه‌ریزی کنند تا به پیشرفت برسند. افراد با خواندن کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» آموزش می‌بینند از زمانشان بیشترین استفاده را بکنند.