نمایش 1–12 از 70 نتیجه

نمایش 12 24 36

نکات یک زندگی تمام و کمال از نگاه کوچینگ

۵۰,۰۰۰ تومان

کتاب نکات یک زندگی تمام و کمال از نگاه کوچینگ

این کتاب نتیجه‌ی زحمات مربیان دانشگاه کوچ است. مربیانی که دانش آموخته‌ی دانشگاه کوچ بوده‎اند کتاب "نکات یک زندگی تمام و کمال از نگاه کوچینگ" را نوشته‌اند که مجموعه‌ای از درس‌های زندگی و استراتژی‌هایی برای موفقیت است. این کتاب جلوه‌ای‌ است از هوش وذکاوت جمعی این افراد

کتاب ذهنیت راه پله ای

۵۰,۰۰۰ تومان
اگر سوار آسانسور شویم، وقتی به بالا می رسیم، هیچ تغییر فیزیکی در بدن ما ایجاد نمی شود، چون تنها کاری که انجام می دهیم، ایستادن است؛ در حالی که دستگاه همه ی کارها را انجام می دهد. ولی وقتی از پله ها بالا می رویم، دست کم چند اتفاق کوچک می افتد. کالری می سوزانیم، از عضلات مان استفاده می کنیم و ضربان قلبمان با بالارفتن بیشتر می شود. بنابراین وقتی از پله بالا می رویم، در مقایسه با زمانی که از آسانسور استفاده می کنیم، تغییرات فیزیولوژیکی خاصی در بدن مان روی می دهد. همین موضوع در زندگی هم صدق می کند! «آلبرت گری» گفته، «افراد موفق عادت انجام کارهایی را شکل می دهند که افراد ناموفق دوست ندارند انجام شان دهند». همین عادت است که اهمیت دارد. موفقیت اغلب نتیجه ی تصمیمات مهم ما نیست؛ ناشی از مجموعه کارهای کوچک و به ظاهر بی اهمیت ماست. موفقیت همیشه در نتیجه ی ترجیح کارهای سخت و درست به کارهای آسان و اشتباه به دست می آید.

کشف ثروتمند درون شما

۷۰,۰۰۰ تومان
تقدیم به کسانی که احساس می کنند در اعماق وجودشان یک کنج بزرگ و پنهان دارند. گنجی که اگر کشف شود وبه کنترل درآید،می‌تواند چنان قدرت وسیعی را آزاد کند که در عمق وجود ما نفوذ کند والهام بخش این موضوع باشد که فقط به فکر توان تازه فاش شده و بیدار شده‎مان باشیم. امید است کتاب"کشف ثروتمند درون شما:هفت کنج پنهان وجودتان"قلب شمارا باز کند و الهام بخش ذهن تان به سوی احتمالات و دستاوردهای جدیدتر و بزرگتر باشد

کوچینگ چیست؟

۵۰,۰۰۰ تومان
کوچینگ ئدانش و مهارتی بین رشته ایست که دامنه کاربرد وسیعی دارد.ازطرفی بعنوان یک مهارت ارتباطی در دسته مهارت های نرم قرار میگیرد که تمام انسانها به ان نیاز دارند.
فروخته شده:0
باقی مانده:5

رازهای آمازون

۹۰,۰۰۰ تومان
در کتاب رازهای آمازون؛ جف بزوس از رازها و ناگفته های آمازون (غول تجارت الکترونیک جهان) برای ما می گوید و این که چطور آمازون توانست به اینجا برسد.
فروخته شده:24
باقی مانده:6

نفروشی، فروخته میشوی

۷۰,۰۰۰ تومان
کتاب نفروشی فروخته می شوی؛ به شما می گوید تا چگونه در تجارت و بازاریابی و فروش به یک فرد قدرتمند و با اعتماد به نفس تبدیل شوید تا بتوانید هر آنچه را که می خواهید به دست آورید.
فروخته شده:3
باقی مانده:17

هم حال خوب ، هم موفقیت

۶۵,۰۰۰ تومان
مــرور چندبــاره ی کتــاب »هــم حــال خــوب، هــم موفقیــت« اثــر »آنتونیــو نِــوس« بــار دیگــر برایــم یــادآور خودســاختگی و نقــش بینظیــر آن در خلــق یــک موفقیــت تمام عیــار در زندگــی بــود. روایتــی کــه »آنتونیــو« در ایــن کتــاب ارائــه میدهــد بــرای کســانی کــه توانســته اند از صفــر کســب وکاری را بنــا کننــد و گــره از کار خلــق بگشــایند، بســیار آشــنا و ملمــوس اســت
فروخته شده:44
باقی مانده:6

راهنمای اصلی کسب و کار

۵۰,۰۰۰ تومان
راهنمای اصلی کسب و کار؛ کتابی است که به ما نشان می دهد چگونه می توانیم به شکل توامان در خانواده و کسب و کار به سودآوری بالایی برسیم و در هر دو بخش موفق باشیم.
فروخته شده:19
باقی مانده:1

عبارت پنجم هواوپونوپونو

۴۰,۰۰۰ تومان
در کتاب عبارت پنجم هواوپونوپونو؛  خواهیم دانست که علاوه بر چهار عبارت هواپونوپونو بخش پنجمی هم وجود دارد که خیلی مهم است و این عبارت بُعد جدیدی به این سیستم کهن هاوایی اضافه کرده است.  
فروخته شده:3
باقی مانده:2

نامه های یک دوست

۴۰,۰۰۰ تومان

رابینز در کتاب نامه های یک دوست؛ به ما می گوید تا چگونه تغییر کنیم  و اعتقادات خود را بسازیم و به عالی ترین حالت خودمان برسیم.

فروخته شده:0
باقی مانده:10

ادوارد عزیز

۸۵,۰۰۰ تومان
« مدتی پیش کتاب اتاق نوشته اما دون اهو را خواندم و از آن زمان به بعد می گویم این بهترین کتابی است که در مورد یک نوجوان خوانده ام. اگر عدالتی در دنیا باشد، این کتاب باید به یک پدیده تبدیل شود. داستان سرایی مثال زدنی، نگارشی فوق العاده و کتابی به معنای واقعی عالی.» جان بوین، نویسنده کتاب «پسرکی با پیژامه راه راه »