نمایش 1–12 از 35 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

ثروتمندترین مرد بابل

۳۵,۰۰۰ تومان
آمادگــی مناســب، کلیــد موفقیــت مــا محســوب میشــود. ایــن کتــاب کــه راه حل‌هایــی بــرای بهبــود وضعیـت مالـی ارائـه میدهـد، راهنمـای درک مالـی نـام گرفتـه اسـت و در حقیقـت هـدف از آن ایـن اسـت کـه بـه افـرادی کـه رویـای موفقیـت مالی را در سـر میپروراننـد، بینشـی ارائـه دهـد کـه در کسـب پـول، حفـظ پـول و به‌دســتآوردن پــول بیشتــر از موجــودی مــازاد درآمدشــان بــه آنهــا کمـک کنـد."
فروخته شده:0
باقی مانده:10

عامل ارزش ها

۷۰,۰۰۰ تومان
شــناختن مهمتریــن ارزشهایتــان شــما را قــادرمیکنــد فعالیتهایتــان را هم راســتا بــا امــوری قــرار دهیــد کــه برایتــان مهمتــر هســتند. آگاهی نداشــتن از مهمتریـن ارزشهـا بـه میـزان قابـل توجهـی خلـق یـک زندگــی پرمعنــا و سرشــار از کامیابــی را ســخت میکنــد.
فروخته شده:2
باقی مانده:5

9 راهکار معجزه گر برای موفقیت در زندگی

۳۵,۰۰۰ تومان
در این کتاب نه تکنیک اصلی را برای پاکسازی ذهن و طراحی مجدد باورهای تان در جهت نیل به دستاوردهای مطلوب در اختیارتان قرار می دهم. توصیه می کنم این تکنیک ها را به همان ترتیبی که ارائه شده اند، مطالعه کنید.
فروخته شده:0
باقی مانده:20

کتاب پول عاشق سرعت است

۳۵,۰۰۰ تومان
اگر به حرفم گوش کنید و دست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به کار شوید، فرآیند نجات اقتصادی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان را شروع خواهید کرد. راهکاری برای دغدغه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مالی و اقتصادی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان پیدا خواهید کرد. تنها کاری که باید بکنید این است که پیاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که دست به کار شوید. یادتان باشد، پول عاشق سرعت است.

کتاب تبدیل رویا به ثروت

۳۵,۰۰۰ تومان
این کتابی ست درباره ی کارآفرینی که کمک تان می کند کسب و کار موفق تان را شروع کنید و رشدش دهید ولی به خصوص برای آن هایی نوشته شده که در انجام این کار استرس دارند و شاید می ترسند همان ها که هر چند درباره ی ایده های کسب و کاری شان هیجان دارند ولی جرات نمی کنند از شغل روزمره شان استعفا دهند و آینده شان را به خطر بیندازند
فروخته شده:0
باقی مانده:25

درآمد بالا از شبکه های اجتماعی

۶۰,۰۰۰ تومان
شبکه های اجتماعی می توانند منبعی عظیم برای هدردادن زمان و انرژی باشند یا می توانند یک نوع سرمایه گذاری بسیار هوشمندانه برای کسب و کارتان محسوب شوند. اگر می خواهید شیوه تان بر محور نرخ بازگشت سرمایه و انجام صحیح کار باشد، این کتاب را بخوانید.
فروخته شده:0
باقی مانده:11

نامه هایی به همسر کارافرینم

۳۰,۰۰۰ تومان
این کتاب روایتی بی‌پیرایه از دورانی است که بدون وجود علم روز کارآفرینی و شناخت اجتماعی از آن، فردی کاری را شروع می‌کند که مطلقاً از صفر است و حتی برای تأمین برق و آب آن باید تلاش کند.
فروخته شده:0
باقی مانده:2

کتاب قانون 10 برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

۴۵,۰۰۰ تومان
قانون ده برابر، چیستی موفقیت و راهی را که باید برای موفقیت در پیش گرفت، ساده و روشن می‌کند.
فروخته شده:0
باقی مانده:31

کتاب دیوانگان ثروت ساز

۴۰,۰۰۰ تومان
«حسین یاغچی»، ویراستار کتاب دیوانگان ثروت‌ساز می‌گوید :«ثروتمند خودساخته یعنی آن که از خویش و توانایی‌های‌اش فراتر می‌رود و افق‌های جدیدی را در زندگی خود پدید می‌آورد و ناگفته پیداست که این فراتر رفتن و افق‌سازی، برحال جامعه هم موثر است.
فروخته شده:0
باقی مانده:16

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

۳۰,۰۰۰ تومان
اهميت اول بودن  شاید مفهوم اول یا آخر بودن به نظر بعضی‌ها غیرمنصفانه و قبول کردنش برایشان سخت باشد؛ ولی
فروخته شده:0
باقی مانده:5

کتاب همین حالا پول جذب کن

۳۰,۰۰۰ تومان
جو ویتالی که جزء سرآمدان حوزۀ انگیزش و بازاریابی‌ است، توانسته جنبه‌های مختلفی را که یک فرد می‌تواند به واسطۀ آن‌ها با تجربۀ ناکامی مالی مواجه شود را شناسایی کرده و آن‌ها را تحلیل و بررسی ‌کند و راهکارهایی بی‌‌نظیر در موردشان ارائه دهد.
فروخته شده:0
باقی مانده:16

کتاب خلق یک کسب‌وکار ثروت‌ساز

۳۵,۰۰۰ تومان
«برایان» در این کتاب عالی به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از تمامی این گزینه‌ها استفاده کنید. کسب‌وکار پرسودتان را شروع کنید و آن کسب‌وکار را ازنظر کارمندان و درآمد، به‌اندازه‌ی دلخواه خود رشد دهید.
فروخته شده:0
باقی مانده:26