نمایش 1–12 از 59 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

365 روز با قانونِ جذب

۴۰,۰۰۰ تومان
روزنوشت‌های آبراهام استر هیکس در طول دو دهه ی اخیر، به عنوان بنیان گذار موضوع قانون جذب در معنای امروزی

عامل ارزش ها

۷۰,۰۰۰ تومان
شــناختن مهمتریــن ارزشهایتــان شــما را قــادرمیکنــد فعالیتهایتــان را هم راســتا بــا امــوری قــرار دهیــد کــه برایتــان مهمتــر هســتند. آگاهی نداشــتن از مهمتریـن ارزشهـا بـه میـزان قابـل توجهـی خلـق یـک زندگــی پرمعنــا و سرشــار از کامیابــی را ســخت میکنــد.
فروخته شده:2
باقی مانده:5

9 راهکار معجزه گر برای موفقیت در زندگی

۳۵,۰۰۰ تومان
در این کتاب نه تکنیک اصلی را برای پاکسازی ذهن و طراحی مجدد باورهای تان در جهت نیل به دستاوردهای مطلوب در اختیارتان قرار می دهم. توصیه می کنم این تکنیک ها را به همان ترتیبی که ارائه شده اند، مطالعه کنید.
فروخته شده:0
باقی مانده:20

کتاب پول عاشق سرعت است

۳۵,۰۰۰ تومان
اگر به حرفم گوش کنید و دست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به کار شوید، فرآیند نجات اقتصادی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان را شروع خواهید کرد. راهکاری برای دغدغه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مالی و اقتصادی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تان پیدا خواهید کرد. تنها کاری که باید بکنید این است که پیاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که دست به کار شوید. یادتان باشد، پول عاشق سرعت است.

کتاب تبدیل رویا به ثروت

۳۵,۰۰۰ تومان
این کتابی ست درباره ی کارآفرینی که کمک تان می کند کسب و کار موفق تان را شروع کنید و رشدش دهید ولی به خصوص برای آن هایی نوشته شده که در انجام این کار استرس دارند و شاید می ترسند همان ها که هر چند درباره ی ایده های کسب و کاری شان هیجان دارند ولی جرات نمی کنند از شغل روزمره شان استعفا دهند و آینده شان را به خطر بیندازند
فروخته شده:0
باقی مانده:25

درآمد بالا از شبکه های اجتماعی

۶۰,۰۰۰ تومان
شبکه های اجتماعی می توانند منبعی عظیم برای هدردادن زمان و انرژی باشند یا می توانند یک نوع سرمایه گذاری بسیار هوشمندانه برای کسب و کارتان محسوب شوند. اگر می خواهید شیوه تان بر محور نرخ بازگشت سرمایه و انجام صحیح کار باشد، این کتاب را بخوانید.
فروخته شده:0
باقی مانده:11

کتاب بخواهید و به شما داده شود

۵۰,۰۰۰ تومان
آیا در پی شغل مورد علاقه‌تان هستید؟ یا به دنبال همسری مناسب؟ اگر خواهان آن هستید تا همه‌ی این موارد را داشته باشید، استر هیکس (Esther Hicks) و جری هیکس (Jerry Hicks) در کتاب بخواهید تا به شما داده شود (Ask and It Is Given) راه رسیدن به آن‌ها را به شما آموزش خواهند داد.
فروخته شده:0
باقی مانده:7

عامل ارزش‌ها؛ راز موفقیت و جهش

۷۰,۰۰۰ تومان

مهم‌ترین ارزش‌های ما کلید کمک به ما برای تعریف اهداف‌مان و رسیدن به آنها هستند.

 
فروخته شده:0
باقی مانده:9

کتاب پاکسازی ذهن

۳۰,۰۰۰ تومان
این کتاب را می‌توان به افرادی که می‌خواهند کنترل ذهن و افکارشان را به دست بگیرند و ذهنی آماده، متمرکز، شاد و پر از آرامش داشته باشند، پیشنهاد داد.
فروخته شده:0
باقی مانده:7

کتاب قانون 10 برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

۴۵,۰۰۰ تومان
قانون ده برابر، چیستی موفقیت و راهی را که باید برای موفقیت در پیش گرفت، ساده و روشن می‌کند.
فروخته شده:0
باقی مانده:31

کتاب رازهای پولسازی از اینستاگرام

۴۰,۰۰۰ تومان
کتاب رازهای پول‌سازی از اینستاگرام برای افرادی که می‌خواهند به سود قابل‌توجهی در کوتاه‌ترین زمان در کسب‌وکار خود برسند بسیار مناسب و مفید است.
فروخته شده:0
باقی مانده:12

کتاب صوتی اثر مرکب – دارن هاردی

۲۰,۰۰۰ تومان
هنگامی که کسی درباره موفقیت فکر می‌کند، فراوانی پول معمولاً اولین چیزی است که به ذهن او می‌آید. فرهنگ لغت