نمایش دادن همه 12 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

کتاب پول عاشق سرعت است

۲۸,۰۰۰ تومان

پول عاشق ثروت است؛ از جو ویتالی نویسنده ی معروف که در مورد داشتن سرعت عمل بالا در عملیاتی کردن ایده های خلاقانه و نو صحبت می کند و اشتباهات و باورهای غلط را در این راه به شما معرفی می کند.

کتاب تبدیل رویا به ثروت

۲۸,۰۰۰ تومان
این کتابی ست درباره ی کارآفرینی که کمک تان می کند کسب و کار موفق تان را شروع کنید و رشدش دهید ولی به خصوص برای آن هایی نوشته شده که در انجام این کار استرس دارند و شاید می ترسند همان ها که هر چند درباره ی ایده های کسب و کاری شان هیجان دارند ولی جرات نمی کنند از شغل روزمره شان استعفا دهند و آینده شان را به خطر بیندازند
فروخته شده:6
باقی مانده:14

کتاب بخواهید و به شما داده شود

۴۸,۰۰۰ تومان
کتاب بخواهید و به شما داده می شود؛ در بخش اول کتاب در قالب مطالبی بیست و دو گانه، تاثیر احساس و تنظیم احساسی را در زندگی شما برمی شمارند و در بخش دوم راه کارهایی بیست و دوگانه برای موضوع مهم تنظیم احساسی ارائه می کنند.
فروخته شده:0
باقی مانده:35

عامل ارزش‌ها؛ راز موفقیت و جهش

۶۸,۰۰۰ تومان

کتاب عامل ارزش ها؛ راز موفقیت و جهش؛ به ما می گوید تا چگونه توانایی ها و ارزش های زندگیمان را بشناسیم تا بتوانیم به اهداف مان دست پیدا کنیم.

 
فروخته شده:0
باقی مانده:34

کتاب دیوانگان ثروت ساز

۶۰,۰۰۰ تومان

دیوانگان ثروت ساز؛ از دارن هاردی نویسنده ی معروف کتاب اثر مرکب، که سبب می شود راه کارآفرینی را با واقعیت هایش بشناسید و به یک فرد ثروت ساز تبدیل شوید!

فروخته شده:0
باقی مانده:15

اسرار ذهن ثروتمند

۴۸,۰۰۰ تومان

کتاب اسرار ذهن ثروتمند؛ از شما می خواهد تا ذهنیت های غلط گذشته را کنار بگذارید و مفاهیم و اصولی را جهت مسلط شدن بر ذهن و رسیدن به ثروت واقعی، به شما می دهد.

فروخته شده:1
باقی مانده:9

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

۴۸,۰۰۰ تومان
کتابی امید بخش و پر از تجربیات موفق آدم‌هایی که وقتی واقعا اراده کردند چیزی را تغییر دادند و به نتیجه رسیدند. این کتاب شما را از قدرت بی‌نهایت ذهن خود آگاه می‌کند و ناخودآگاه ذهنتان را وادار به کار می‌کند تا موفقیت را جلوی چشمانتان بیاورد.
فروخته شده:0
باقی مانده:19

کتاب همین حالا پول جذب کن

۲۴,۰۰۰ تومان
جو ویتالی که جزء سرآمدان حوزۀ انگیزش و بازاریابی‌ است، توانسته جنبه‌های مختلفی را که یک فرد می‌تواند به واسطۀ آن‌ها با تجربۀ ناکامی مالی مواجه شود را شناسایی کرده و آن‌ها را تحلیل و بررسی ‌کند و راهکارهایی بی‌‌نظیر در موردشان ارائه دهد.
فروخته شده:8
باقی مانده:2

کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول

۳۶,۰۰۰ تومان
در دنياى واقعى، تنها دارائى حقيقى انسان، مغز اوست. اين، قدرتمند ترين ابزارى است كه بر آن تسلط داريم. همان

کتاب راز خوشبختی تو

۲۴,۰۰۰ تومان
کتاب راز خوشبختی تو؛ به شما می گوید تا چگونه فکر و عمل تان را در جهت رسیدن به رویاهای تان و موفقیت بازسازی کنید.

پنج قانون پول که باید بدانید

۱۶,۰۰۰ تومان
جیم ران که متخصص در مدیریت و نحول فردی است،اندیشه اش ساختن زندگی با معنا و با کیفیت است و معتقد است زندگی با کیفیت ورای بعد مالی است و این دو قضیه ای جدا هستند.او ده ها جنبه دیگر از یک زندگی با معنا را بررسی میکند

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

۲۸,۰۰۰ تومان
کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد؛ به شما یاد می دهد تا چگونه آرزوهای خود را بنویسید تا به راحتی به واقعیت تبدیل شوند!