نمایش دادن همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

راهنمای اصلی کسب و کار

۴۵,۰۰۰ تومان
راهنمای اصلی کسب و کار؛ کتابی است که به ما نشان می دهد چگونه می توانیم به شکل توامان در خانواده و کسب و کار به سودآوری بالایی برسیم و در هر دو بخش موفق باشیم.
فروخته شده:17
باقی مانده:3

درس‌ های زندگی و مدیریت در سرخ و سپید

۴۵,۰۰۰ تومان
کتاب درس های زندگی و مدیریت در سرخ و سپید؛ نوشته آرسن ونگر سرمربی سابق تیم فوتبال آرسنال است که از شیوه مدیریتی و تجربیات خود و درس هایی که از آنها گرفته در این کتاب صحبت می کند.

ثروتمندترین مرد بابل

۳۱,۵۰۰ تومان

کتاب ثروتمندترین مرد بابل؛ در قالب داستان، راه هایی برای بهبود وضعیت مالی و کسب ثروت پیش روی خواننده قرار می دهد و هدف آن این است کـه به افرادی که رویای موفقیت مالی در سر دارند، بینشی ارائه دهد کـه در کسب پول، حفظ پول و به‌ دست آوردن پول بیشتر از موجودی مازاد درآمدشان به آنها کمک کند.

 
فروخته شده:0
باقی مانده:18

کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش

۳۱,۵۰۰ تومان
در کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش؛ کوین گسکل مدیرعامل پورشه و ب.ام.و از تجارب و شکست ها و موفقیت هایش در طول مدیریت ها و کارآفرینی ها که داشته است، صحبت می کند.

کتاب ثروت‌سازی به سبک ژاپنی

۱۸,۰۰۰ تومان
کونوسوکه ماتسوشیتا بنیان گذار برند پاناسونیک در اثر حاضر به ارائه ایده و عقاید شخصی اش در خصوص اصول مدیریتی خود در کسب و کار می پردازد که در طی سالیان متمادی آن را تجربه کرده است. او بر این باور است عمل به این اصول مدیریتی موفقیت های بسیاری را به همراه دارد.

چگونه یک محیط کار عالی بسازیم؟

۴۰,۵۰۰ تومان
اگر کارمندان محل کارشان را دوست داشته باشند، نه تنها برای سلامت روان و رفاه خودشان که برای سازمان هم (چه از نظر مالی، چه غیرمالی) مفید است. وقتی فرهنگ محل کار به شیوهای هدفمند ایجاد می شود تا قابل احترام و الهام بخش باشد، کارمندان شادتر، بهره‌ورتر و متمرکزتر هستند

کتاب چگونه شرایط بحرانی را مدیریت کنید؟

۱۸,۰۰۰ تومان
کتاب «چگونه شرایط بحرانی را مدیریت کنید» اثر ایساک آدیزس که با ترجمه­ ی دکتر اکبرزاده منتشر می­شود، کتابی موجز و بسیار اثر گذار است که با رویکردی راهکارگرا، جان کلام چالش­ های حال حاضر در جوامع مختلف را توضیح می­دهد و راه ­حل­ هایش پاسخی به معضلات کنونی جامعه­ ی ایرانی هم محسوب می­شود.