نمایش 1–12 از 17 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

نامه های یک دوست

۳۶,۰۰۰ تومان

رابینز در کتاب نامه های یک دوست؛ به ما می گوید تا چگونه تغییر کنیم  و اعتقادات خود را بسازیم و به عالی ترین حالت خودمان برسیم.

فروخته شده:0
باقی مانده:27

9 راهکار معجزه گر برای موفقیت در زندگی

۳۱,۵۰۰ تومان
کتاب 9 راهکار معجزه گر برای موفقیت بی نظیر در زندگی؛ 9 تکنیک پاکسازی مانند هواوپونوپونو، هیپنوتیزم، موسیقی درمانی، ضربه درمانی، ETF و تلقین را جهت ایجاد تحول در زندگی و رسیدن به موفقیت توضیح داده است.
فروخته شده:9
باقی مانده:9

کتاب پول عاشق سرعت است

۳۱,۵۰۰ تومان

پول عاشق ثروت است؛ از جو ویتالی نویسنده ی معروف که در مورد داشتن سرعت عمل بالا در عملیاتی کردن ایده های خلاقانه و نو صحبت می کند و اشتباهات و باورهای غلط را در این راه به شما معرفی می کند.

کتاب بخواهید و به شما داده شود

۵۴,۰۰۰ تومان
کتاب بخواهید و به شما داده می شود؛ در بخش اول کتاب در قالب مطالبی بیست و دو گانه، تاثیر احساس و تنظیم احساسی را در زندگی شما برمی شمارند و در بخش دوم راه کارهایی بیست و دوگانه برای موضوع مهم تنظیم احساسی ارائه می کنند.
فروخته شده:0
باقی مانده:35

قانون 10 برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

۴۵,۰۰۰ تومان

کتاب «قانون ده برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست» اصولی را که همه افراد موفق و ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آنها استفاده می کنند را بیان می کند.

فروخته شده:20
باقی مانده:10

کتاب دیوانگان ثروت ساز

۶۷,۵۰۰ تومان

دیوانگان ثروت ساز؛ از دارن هاردی نویسنده ی معروف کتاب اثر مرکب، که سبب می شود راه کارآفرینی را با واقعیت هایش بشناسید و به یک فرد ثروت ساز تبدیل شوید!

فروخته شده:0
باقی مانده:15

اسرار ذهن ثروتمند

۵۴,۰۰۰ تومان

کتاب اسرار ذهن ثروتمند؛ از شما می خواهد تا ذهنیت های غلط گذشته را کنار بگذارید و مفاهیم و اصولی را جهت مسلط شدن بر ذهن و رسیدن به ثروت واقعی، به شما می دهد.

فروخته شده:0
باقی مانده:10

کتاب راهکارهای یک زندگی معرکه

۹,۰۰۰ تومان
پیتر اتکینز نویسنده کتاب، مدیرعامل موسسه‌ی سرمایه‌گذاری پرمیان است که در سال ۲۰۰۱ در بحبوحه‌ی ترکیدن حباب شرکت‌های اینترنتی بورس، تأسیس شد. پیتر به مدت شش سال یکی از مدیران شرکت مایکروسافت بود. قبل از حضور در مایکروسافت او در شرکت رسانه‌ای تایم در شهر نیویورک فعالیت می‌کرد. او مدرک لیسانسش را از کالج اسکیدمور و MBA از دانشگاه کرنل دارد.

کتاب دوازده ستون موفقیت

۱۸,۰۰۰ تومان
این کتاب حقایق جاودانی از زبان یکی از بزرگان انگیزه‌دهندۀ نسل ما است. جیم به مدت چهل سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با دوازده ستون موفقیت را آموزش می‌دهد.

کتاب چگونه در بیست ساعت هرچیزی را یاد بگیرید؟

۳۱,۵۰۰ تومان
می‌خواهم کارهای زیادی کنم و خیلی وقت کم دارم. این زندگی امروزی‌ست. چه چیزی نمی‌گذارد شروع به کار کنید؟ به

قله

۴۵,۰۰۰ تومان
کتــاب قلــه مبتنــی بــر تحقیقــات علمــی بــه شــما خواهــد گفــت کــه بــرای این کــه اســتعداد واقعــی خــود را «بســازید»، بایــد چــه کار کنیــد و چطــور بــا تمریــن آگاهانــه کارهایــی را انجــام بدهیــد کــه از زندگــی خــود حداکثــر بهــره را ببریــد.

کتاب اثر مرکب

۳۶,۰۰۰ تومان

کتاب اثر مرکب؛ جادوی انتخاب‌های کوچک و به‌ ظاهر کم اهمیت ماست که در گذر زمان نتایج بزرگ و عجیبی به همراه دارد. اثر مرکب به ما می گوید چگونه از سد مشکلات بگذریم و از نردبان موفقیت بالا برویم...