نمایش 1–12 از 19 نتیجه

نمایش 12 24 36

کشف ثروتمند درون شما

۷۰,۰۰۰ تومان
تقدیم به کسانی که احساس می کنند در اعماق وجودشان یک کنج بزرگ و پنهان دارند. گنجی که اگر کشف شود وبه کنترل درآید،می‌تواند چنان قدرت وسیعی را آزاد کند که در عمق وجود ما نفوذ کند والهام بخش این موضوع باشد که فقط به فکر توان تازه فاش شده و بیدار شده‎مان باشیم. امید است کتاب"کشف ثروتمند درون شما:هفت کنج پنهان وجودتان"قلب شمارا باز کند و الهام بخش ذهن تان به سوی احتمالات و دستاوردهای جدیدتر و بزرگتر باشد

با اطمینان میدانم که…(توصیه های اپرا وینفری برای موفقیت و خوشبختی در زندگی)

۴۷,۰۰۰ تومان
«با اطمینان می‌دانم که…» یکی از کتاب‌های پرفروش سالیان اخیر جهان، از زبان یکی از مؤثرترین و بانفوذترین زنان دهه‌ی آغازین قرن بیست‌ویکم است. اپرا وینفری در زمانه‎ی شک‌ها و تردیدها، از «معجزه» و «شفافیت» و «لذت» و «شکرگزاری» و «قدرت» می‌گوید.
فروخته شده:0
باقی مانده:5

نامه های یک دوست

۴۰,۰۰۰ تومان

رابینز در کتاب نامه های یک دوست؛ به ما می گوید تا چگونه تغییر کنیم  و اعتقادات خود را بسازیم و به عالی ترین حالت خودمان برسیم.

فروخته شده:3
باقی مانده:7

9 راهکار معجزه گر برای موفقیت در زندگی

۳۵,۰۰۰ تومان
کتاب 9 راهکار معجزه گر برای موفقیت بی نظیر در زندگی؛ 9 تکنیک پاکسازی مانند هواوپونوپونو، هیپنوتیزم، موسیقی درمانی، ضربه درمانی، ETF و تلقین را جهت ایجاد تحول در زندگی و رسیدن به موفقیت توضیح داده است.

کتاب پول عاشق سرعت است

۶۰,۰۰۰ تومان

پول عاشق ثروت است؛ از جو ویتالی نویسنده ی معروف که در مورد داشتن سرعت عمل بالا در عملیاتی کردن ایده های خلاقانه و نو صحبت می کند و اشتباهات و باورهای غلط را در این راه به شما معرفی می کند.

کتاب بخواهید و به شما داده شود

۶۰,۰۰۰ تومان
کتاب بخواهید و به شما داده می شود؛ در بخش اول کتاب در قالب مطالبی بیست و دو گانه، تاثیر احساس و تنظیم احساسی را در زندگی شما برمی شمارند و در بخش دوم راه کارهایی بیست و دوگانه برای موضوع مهم تنظیم احساسی ارائه می کنند.

قانون ده برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

۹۰,۰۰۰ تومان

کتاب «قانون ده برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست» اصولی را که همه افراد موفق و ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آنها استفاده می کنند را بیان می کند.

فروخته شده:27
باقی مانده:3

کتاب دیوانگان ثروت ساز

۸۰,۰۰۰ تومان

دیوانگان ثروت ساز؛ از دارن هاردی نویسنده ی معروف کتاب اثر مرکب، که سبب می شود راه کارآفرینی را با واقعیت هایش بشناسید و به یک فرد ثروت ساز تبدیل شوید!

فروخته شده:7
باقی مانده:8

کتاب اسرار ذهن ثروتمند

۸۰,۰۰۰ تومان

کتاب اسرار ذهن ثروتمند؛ از شما می خواهد تا ذهنیت های غلط گذشته را کنار بگذارید و مفاهیم و اصولی را جهت مسلط شدن بر ذهن و رسیدن به ثروت واقعی، به شما می دهد.

کتاب راهکارهای یک زندگی معرکه

۱۰,۰۰۰ تومان
پیتر اتکینز نویسنده کتاب، مدیرعامل موسسه‌ی سرمایه‌گذاری پرمیان است که در سال ۲۰۰۱ در بحبوحه‌ی ترکیدن حباب شرکت‌های اینترنتی بورس، تأسیس شد. پیتر به مدت شش سال یکی از مدیران شرکت مایکروسافت بود. قبل از حضور در مایکروسافت او در شرکت رسانه‌ای تایم در شهر نیویورک فعالیت می‌کرد. او مدرک لیسانسش را از کالج اسکیدمور و MBA از دانشگاه کرنل دارد.

کتاب دوازده ستون موفقیت

۳۵,۰۰۰ تومان
این کتاب حقایق جاودانی از زبان یکی از بزرگان انگیزه‌دهندۀ نسل ما است. جیم به مدت چهل سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با دوازده ستون موفقیت را آموزش می‌دهد.

کتاب چگونه در بیست ساعت هرچیزی را یاد بگیرید؟

۳۵,۰۰۰ تومان
کتاب چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؛ به شما می آموزد تا چگونه مهارت های مورد علاقه تان را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد بگیرید و به اهداف و رویاهای تان برسید.