نمایش دادن همه 11 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

راهنمای اصلی کسب و کار

۴۵,۰۰۰ تومان
راهنمای اصلی کسب و کار؛ کتابی است که به ما نشان می دهد چگونه می توانیم به شکل توامان در خانواده و کسب و کار به سودآوری بالایی برسیم و در هر دو بخش موفق باشیم.
فروخته شده:17
باقی مانده:3

کتاب پول عاشق سرعت است

۳۱,۵۰۰ تومان

پول عاشق ثروت است؛ از جو ویتالی نویسنده ی معروف که در مورد داشتن سرعت عمل بالا در عملیاتی کردن ایده های خلاقانه و نو صحبت می کند و اشتباهات و باورهای غلط را در این راه به شما معرفی می کند.

قانون 10 برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

۴۵,۰۰۰ تومان

کتاب «قانون ده برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست» اصولی را که همه افراد موفق و ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آنها استفاده می کنند را بیان می کند.

فروخته شده:20
باقی مانده:10

کتاب رسیدن به فروش بیش از حد

۳۱,۵۰۰ تومان
کتاب رسیدن به فروش بیش از حد؛ به شما می آموزد تا با چه راه کارهایی می توانید تقاضا را از عرضه بیشتر کنید و مشتریانی وفادار داشته باشید.
فروخته شده:12
باقی مانده:13

کتاب تکنیک های بازاریابی در بازار ایران

۱۸,۰۰۰ تومان
کتاب تکنیک های بازاریابی در بازار ایران؛ به زبانی ساده و روان و در حجم کم، در مورد اصول و مفاهیم بازاریابی، مدیریت و بازار ایران صحبت می کند.
فروخته شده:0
باقی مانده:33

کتاب راز خوشبختی تو

۲۷,۰۰۰ تومان
کتاب راز خوشبختی تو؛ به شما می گوید تا چگونه فکر و عمل تان را در جهت رسیدن به رویاهای تان و موفقیت بازسازی کنید.

کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش

۳۱,۵۰۰ تومان
در کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش؛ کوین گسکل مدیرعامل پورشه و ب.ام.و از تجارب و شکست ها و موفقیت هایش در طول مدیریت ها و کارآفرینی ها که داشته است، صحبت می کند.

کتاب مرد واقعی

۱۳,۵۰۰ تومان
در کتاب مرد واقعی؛ دارن هاردی در مورد اینکه چگونه یک مرد موفق، اثرگذار و محبوب در جامعه، خانواده و محل کار باشیم، صحبت می کند.  

گزیده ایی از کتاب

دو: خانه

از او چند سوال در مورد این موضوع‌ها پرسیدم که «از نظرش یک همسر ایده‌آل چه‌کسی است؟»، «چه‌چیزی در پدربزرگم دید که عاشقش شد؟» یا «کدام کار پدربزرگم را نشانه‌ی عشق او در نظر می‌گرفته؟» آن‌ها شصت‌ و هفت سال با هم زندگی کردند و اگر پدربزرگم هفت‌سال پیش از دنیا نمی ‌رفت، احتمالا این عدد، بیش‌تر هم می‌شد. امکان ندارد در مورد پدربزرگم حرفی بزنم و مادربزرگم نگوید چقدر دلش برایش تنگ شده است و بعد، چند خاطره‌ی شیرین از گذشته‌های دور تعریف نکند. از او پرسیدم: «مامان ‌بزرگ، کِی احساس می‌کردی که بابابزرگ خیلی دوستت داشت؟ زمان‌های خوبی که با هم می‌گذراندید، لحظات خصوصی‌تان، لحظاتی که هدیه‌ای بهتان می‌داد یا از شما تعریف و تمجید می‌کرد؟» حرفم را قطع کرد و گفت: «وقتی کف خانه را تی می‌کشید.» «چی؟!» مادربزرگم بعضی‌وقت‌ها خیلی بامزه حرف می‌زند و سربه‌سرمان می‌گذارد. به همین خاطر حرفش را جدی نگرفتم و احتمال دادم این هم یکی دیگر از شوخی‌های بانمکش باشد. ولی این‌طور نبود. ادامه داد: «وقتی کف خانه را تی می‌کشید، احساس می‌کردم به من، خانه و خانواده‌مان اهمیت می‌دهد. که یک مرد واقعی‌ست و داوطلبانه دست به‌کار می‌شود تا کمکم کند.» هنوز قانع نشده بودم. به سوال هایم ادامه دادم: «ولی تی کشیدن زمین چه ربطی دارد به عشق و صمیمیت و قهرمان بودن یک مرد؟» گفت: «خیلی هم ربط دارد! خانه داری خیلی کار پرزحمتی ست. کار پر زرق و برقی نیست، ولی همیشگی ست و هیچ وقت هم تمام نمی شود. کاری ست که هیچ کس دوست ندارد انجام دهد. هیچ کس جدی اش نمی گیرد و زحماتی که می کشی، نادیده گرفته می شود. یک توالت تمیز یا ملحفه های تمیز روی تخت جای تشکر ندارند. و همه ی این کارها به عهده ی مادر خانواده است. برای من هیچ چیز جذاب تر از این نبود که ببینم پدربزرگت تی را برداشته است و دارد زمین را تمیز می کند. آن موقع بود که می فهمیدم حواسش به زن و زندگی اش است...

کتاب دقیقا چه بگویید تا حرف‌تان را گوش کنند؟

۲۲,۵۰۰ تومان
کتاب دقیقا چه بگویید تا حرف تان را گوش کنند؟؛ در مورد تاثیر ارتباطات کلامی و قدرت بیان مناسب در زمان مناسب برای رسیدن به نتایج مناسب، با شما صحبت می کند.

کتاب علم تاثیرگذار بودن

۳۱,۵۰۰ تومان
کتاب علم تاثیرگذار بودن؛ گفت و گویی ساده و روان بین «دن استراتزل» و «برایان تریسی» است که در آن به نکات مهمی در مورد مهارت های توسعه فردی و تاثیرگذار بودن بر روی دیگران اشاره می کند.

کتاب قورباغه را قورت بده

۲۷,۰۰۰ تومان
کتاب معروف قورباغه را قورت بده؛ در 21 روش عالی ترین راه کارها را برای مقابل با تنبلی و انجام بیش ترین کارها در کم ترین زمان را به شما ارائه می هد.