نمایش 1–12 از 14 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

365 روز با قانونِ جذب

۳۶,۰۰۰ تومان

365 روز با قانون جذب: روزنوشت های آبراهام؛ این کتاب 365 روز با شما است تا شما را به موفقیت برساند و به اهداف تان نزدیک تر کند.

فروخته شده:4
باقی مانده:6

درآمد بالا از شبکه های اجتماعی

۵۴,۰۰۰ تومان

کتاب درآمد بالا از شبکه های اجتماعی؛ ترفندها و راه هکارهای استفاده درست از شبکه های اجتماعی را جهت بهتر دیده شدن محصول شما و فروشتان می گوید.

فروخته شده:0
باقی مانده:15

کتاب بخواهید و به شما داده شود

۵۴,۰۰۰ تومان
کتاب بخواهید و به شما داده می شود؛ در بخش اول کتاب در قالب مطالبی بیست و دو گانه، تاثیر احساس و تنظیم احساسی را در زندگی شما برمی شمارند و در بخش دوم راه کارهایی بیست و دوگانه برای موضوع مهم تنظیم احساسی ارائه می کنند.
فروخته شده:0
باقی مانده:35

کتاب پاکسازی ذهن

۴۵,۰۰۰ تومان
پاکسازی ذهن برای موفق شدن در زندگی؛ کتابی است که به شما نشان می دهد چگونه افکار منفی را از ذهن خود پاک کنید و با کنترل و ساماندهی افکار خود چگونه ذهنی آماده، متمرکز، شاد و پر از آرامش داشته باشید تا به یک زندگی سالم و موفق برسید.  
فروخته شده:0
باقی مانده:12

قانون 10 برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

۴۵,۰۰۰ تومان

کتاب «قانون ده برابر؛ تنها تفاوت بین موفقیت و شکست» اصولی را که همه افراد موفق و ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آنها استفاده می کنند را بیان می کند.

فروخته شده:20
باقی مانده:10

کتاب صوتی اثر مرکب – دارن هاردی

۲۰,۰۰۰ تومان
هنگامی که کسی درباره موفقیت فکر می‌کند، فراوانی پول معمولاً اولین چیزی است که به ذهن او می‌آید. فرهنگ لغت

کتاب صوتی قانون ده برابر (تنها تفاوت بین موفقیت و شکست)

۳۵,۰۰۰ تومان
گرنت کاردون در کتاب صوتی قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست، با ارائه مجموعه‌ای از توضیحات، تعریف‌ها

کتاب خلق یک کسب‌وکار ثروت‌ساز

۳۱,۵۰۰ تومان
«برایان» در این کتاب عالی به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از تمامی این گزینه‌ها استفاده کنید. کسب‌وکار پرسودتان را شروع کنید و آن کسب‌وکار را ازنظر کارمندان و درآمد، به‌اندازه‌ی دلخواه خود رشد دهید.
فروخته شده:8
باقی مانده:12

کتاب درآمدتان را 1000درصد افزایش دهید

۲۷,۰۰۰ تومان
از جهاتی می توان کتاب حاضر را کتابی بسیار متفاوت از «برایان تریسی» دانست. کتاب «درآمدتان را ۱۰۰۰درصد افزایش دهید» شامل بهترین یادداشت های کوتاه «برایان تریسی» در مورد موفقیت فردی و حرفه ای ست
فروخته شده:3
باقی مانده:7

کتاب راهکارهای یک زندگی معرکه

۹,۰۰۰ تومان
پیتر اتکینز نویسنده کتاب، مدیرعامل موسسه‌ی سرمایه‌گذاری پرمیان است که در سال ۲۰۰۱ در بحبوحه‌ی ترکیدن حباب شرکت‌های اینترنتی بورس، تأسیس شد. پیتر به مدت شش سال یکی از مدیران شرکت مایکروسافت بود. قبل از حضور در مایکروسافت او در شرکت رسانه‌ای تایم در شهر نیویورک فعالیت می‌کرد. او مدرک لیسانسش را از کالج اسکیدمور و MBA از دانشگاه کرنل دارد.

کتاب دوازده ستون موفقیت

۱۸,۰۰۰ تومان
این کتاب حقایق جاودانی از زبان یکی از بزرگان انگیزه‌دهندۀ نسل ما است. جیم به مدت چهل سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با دوازده ستون موفقیت را آموزش می‌دهد.

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

۵۵,۰۰۰ تومان
اجازه نده آتش درونت ذره ذره در مرداب ناامیدکننده زمزمه هایی که به تو می گویند “هنوز نه” یا “اصلا